Helou-vínská párty...

Autor: Matěj <matej.radar(at)post.cz>, Téma: Zprávy a zprávičky z akcí, Vydáno dne: 11. 11. 2006

Na dnešní den, tj. 11.11.2006 (magické číslo :o) si lentilky M&M připravily pro oddíl takové malé setkání…

Markéta G. s Míou (to je šílené slovo J) se rozhodly, že bychom se mohli zase někdy sejít a aby to nebylo „jen tak“ vymyslely si Halloweenskou párty. A aby to nebylo tak jednoduché, uspořádaly ji v trošku jiném termínu, než se slaví ten pravý..

Děvčata přišla už po 12. hodině a pustila se do úklidu a přípravy klubovny. Začaly nosit věci na výzdobu a také pohoštění, které si připravily. V 15:00 to vypuklo. To přišli i ostatní. Připraveny byly hry, jak tradiční, které v oddíle hrajeme, tak i některé nové. U některých jsme se pěkně nasmáli. Každý úspěch byl oceněn platidly ve formě čočky. Tedy jistě magické čočky.. A musím říci, že třeba mně toto platidlo docela chutnalo. Sice se můj umělohmotný váček na prachy nenaplňoval, ale žaludek ano J.

Po celou dobu bylo možné zapsat na improvizovanou zeď nářků své pocity, pochvaly i kritiky (ty tam ale nebyly). Stejně tak na jiném papíře se začal odvíjet příběh. Každý mohl připsat kousek textu a tak jej ovlivnit. Dalším zpestřením bylo, že k dispozici byla, zřejmě čarovná, miska, do které se dal napsat nějaký osobní vzkaz pro ostatní.

Kolem 20. hodiny jsme ale museli pomalinku končit. Poděkovali jsme M&M, rozloučili se a vydali se na cestu domů. Byl to moc príma den. Jsem moc rád, že se do toho děvčata sama pustila a perfektně to zvládla. Jen tak dál a houšť.