Aktualizace stránek provedena 5. října 2023

Poslední aktualizace těchto stránek provedena 5. října 2023. Od tohoto data zde nebudou přibývat žádné příspěvky, fotky, akce, články...

Zprávy a zprávičky z akcí

Putování na raftu

Po mnoha komplikacích jsme přeci jen vyrazili...

Jestli rafty (putování na raftech) bude, nebo ne, se několikrát změnilo. A to z různých důvodů. Nakonec počet zájemců spolu s průnikem množiny zájemců, kteří si to zaslouží, byl v takovém počtu, že jsme mohli vyrazit. V tu chvíli nám začaly padat jiné překážky v podobě počasí, termínu, dopravy..
No, domluvili jsme se, že se sejdeme ve středu ráno u vody a uvidíme. A opět další komplikace. Tentokrát s nafouknutím raftu. Ono to pusou jde opravdu velmi špatně. Byl jsem nucen koupit novou pumpu.. ale Bohužel neměla zrovna ten správný nástavec.. Takže jsem opět alarmoval Rumcajse, potažmo Časku, která měla klíče. Nutno podotknout, že to už polovina z nás byla v Kynšperku na vodáckém tábořišti a čekala, co se bude dít... Nicméně v "loděnici" jsme zjistili, že tu správnou pumpičku i s tím správným nástavcem má u sebe Mates a spol. Myslím, že jsem ještě pochopil i to, že jim ten nástavec je nanic, neboť nové duše a tím pádem i ty jiné ventily jsou jen na tom raftu, co teď máme my.. :o( Ale co.. běžet teď podél Ohře někam až do Klášterce, nebo kam to jen mohli kluci doplout.. se mi fakt nechtělo. Nějak to zvládnem.
Těsně před vyplutím z KynšperkaTakže se zpožděním skoro 2-3 hodin vyrážíme z Kynšperka. Kluci zvládli nafouknout raft přidržováním jiného nástavce u pumpičky k ventilku.. Takže nasedáme a vyrážíme. Počasí nic moc, vodáci v Kynšperku běhali v teplákách.. Cesta však byla docela príma. Jelo / plulo se hezky. Nikam jsme nespěchali, nikde nikdo.. A i sluníčko se sem tam ukázalo. Poklidnou plavbu jsme museli přerušit již v Sokolově. Viděl jsem na ostatních, že by nejraději dopluli až do Severního moře.. Ale tolik času zase nemáme a ani já sil. :o)
Takže v Sokolově vysedáme z raftu a jen ho předáváme Časce. Na druhou stranu zase výhoda, že jej nemusíme i vyfukovat, sušit a balit.
Já myslím, že Markéta G., Mía, Smajlík i Botanik byli maximálně spokojeni. I mně se výprava (tedy vlastně takové malé putováníčko na raftu) líbilo. Nikdy neříkej nikdy.. takže třeba někdy zase ahóóóój na vodě.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
| Autor: Matěj | Vydáno dne 16. 08. 2006 | 3485 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
Plohn 2016 - 51
Návštěva zábavného parku 2016
zobrazení: 1207
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server