Aktualizace stránek provedena v neděli 14. listopdu 2021

Zprávy a zprávičky z akcí

Sokolovská 50

Jen velmi stručně k tradiční akci.

Jak je vidět, slyšet, cítit... vše je již o naprosté dobrovolnosti. Nikdo nikoho nekárá, nepranýřuje.. nikdo není na nikoho naštvaný.. když nikdo nepřijde. Tedy na vysvětlenou: Jak jsem již psal, zveřejnil jsem pár akcí, které většinou pořádá třetí strana a je jen na nás (na vás), jestli se zúčastníte, nebo ne. Jedna z nich byla i Sokolovská 50. Jako oddíl jsme se zúčastnili několika ročníků. Stalo se i, že jsem šel sám.
No kdyby náhodou někdo se letos chtěl přidat, byl zveřejněn i čas, kdy já se budu vyskytovat na startu. Sobota. Sobota 9. září 2006. V Sokolově je Hornická pouť. To je velká konkurence.. Kolotoče, atrakce (nevím, jestli byl i průvod :o), zábavné pořady, Simír Krysa.. No, těžko se odolává..
TrasaNakonec (vlastně na začátek) jsem se tedy sešel já, Botanik a Smajlík. A Smajlík i přesto, že jsem ho den předtím několikrát ubezpečoval, že nebudu naštvaný, když nepřijde.. Kapka už přeci nefunguje a navíc ta konkurence.. A stejně se objevil.. :o)Profil trasy
Zvolili jsme trasu 35 km. Vlakem do Kynšperka a odtud pěšky přes Kolovou, Zlatou, Lazy, Vranov a Vítkov zpět. GPS celkem ukázala 41 km. Ke konci už nohy dost bolely. Zvláště když se šlo po silnici. Ale celý den bylo nádherně. Počasí tak akorát. Sluníčko krásně svítilo, ale nebylo horko. Myslím, že jsem si náležitě pročistil mozek a doufám, že i ti dva.. :o)))
Tak tedy kdyby třeba někdy někdo někde chtěl.. tak naviděnou...

| Autor: Matěj | Vydáno dne 10. 09. 2006 | 6199 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
Duhový most 2017 - Šmudla - 100
DM 2017 - Šmudla
zobrazení: 568
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server