Aktualizace stránek provedena v neděli 14. listopdu 2021

Zprávy a zprávičky z akcí

Jahody 2008

Dne 2. 2. 08 jsme opět po dvou letech realizovali, tradiční akci s názvem Jahody. Minulý rok Jahody vůbec nebyly, protože prakticky ani zima nebyla. Letos jsme se museli přizpůsobit počasí a udělat něco jako jahody, takže jsme si udělali takovou malou denní výpravu.

V sobotu 2. 2. V 8:20 se nás na nádraží sešlo celkem osm: Matěj, Žabikuk, Tomík, Mía, Smajlík, Honzík, Pajda, Smíšek a s malým zpožděním kvůli komplikovanému spojení MHD, dorazila i Mirka, bylo nás tedy celkem 9. Ze Sokolova jsme se vláčkem dopravili až do Oloví. V oloví jsme šli kousek po silnici a po chvilce jsme sešli na lesní cestu. Moc pěkný košíček - Výrobce: PajdaCestou jsme se dozvěděli plno zajímavých věcí, třeba že zvuk psa je pes, nebo že jdeme po zelené turistické značce, což nikdo nevěděl :o). Dále jsme si pověděli plno nových, známých vtipů a pár historek, ale také jsme si cestou zahráli plno zajímavých her. Jedna z nich byla samohláskovaná :o), každý si vybral jednu samohlásku a stou jsme hovořili :o) opravdu děsná sranda, názorná ukázka: Ahaj Žabakaka jak sa máš? Nebo: Tomoko co jso mol dnos k obodo, jublucku? Ne řezek :o)), opravdu velká sranda, ale porozumět byl větší problém :-). Přišel čas na sběr jahůdek :o). Všichni jsme se rozeběhli po lese a začali v ohraničeném poli hledat jahody. Až jsme je všechny vysbírali, tak jsme si spočítali, kolik jsme jich nasbírali :o). Absolutní vítězkou se stala Mirča, a tak jí čekal jeden úkol, měla si v časovém limitu 5 minut najít hlavní výhru. Protože výhra byla dobře schovaná, vydali jsme se jí na pomoc. Výhru našel Tomík. Výhra byla velmi hezká, byly to jahody v jahodové šťávě :o), říká se tomu kompot. Den nám pomalinku uplynul a my jsme se rozhodli, že se ještě půjdeme podívat, jak vypadá klubovna :o). V klubovně jsme si stihly zahrát pár deskových her a vytáhnout proroctví, které jsme po chvilce schovali, protože jsme nechápali pravidla, tak snad někdy jindy :o)… Strávili jsme krásný den, plný legrace. Akce se velmi povedla, akorát škoda toho sněhu, snad do Lípy napadne :o). Tak zatím ahoj na další klubovce a další prýmové akci. Nejbližší akce nás čeká za pár dnů a to je Krásná Lípa, už se moc těším a doufám, že se tam všichni sejdeme, nezapomeňte, že nejdéle do 15. 2. se musí odevzdat přihláška a záloha.

[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: Smajlík | Vydáno dne 03. 02. 2008 | 2116 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: smajlík
Náhodný obrázek
LP 2014 - první týden - 80
LP 2014 - první týden
zobrazení: 824
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server