Aktualizace stránek provedena v neděli 14. listopdu 2021

Zprávy a zprávičky z akcí

Výprava na Sluníčko 2008

Rotavské varhanyPo dlouhé době a strašně na rychlo, jsme nakonec o víkendu 23.5.- 25.5. 2008 vyjeli na základnu v Rotavě.

Ještě před 14. dny jsme měli vyrazit na Tajný výsadek, ale protože nebyli lidi, tak jsme v pátek 16. 5. hlasovali, jakou náhradní akci uděláme, zvítězil aqvapark ve Weidenu. Ale to se většině nelíbilo, tak se řeklo, když do pondělního (19.5) dopoledne, sežene 10 lidí, tak se uskuteční výprava na Sluníčko. Začali se žhavit mobilní telefóny a cyklistická kola, v neděli večer bylo přihlášených 11 lidí, což stačilo na uskutečnění Sluníčka. Nakonec jsme se v pátek 23. 5. sešli v 10 lidech: Matěj, Mates, Žabikuk, Smajlík, Pajda, Smíšek, Daneček, Deny, Honzík a Kokoška. V pátek jsme přijeli na krásné místo uprostřed lesa. Šli jsme se zabydlet, holky zabraly místnost západně od severu a kluci východně od západu. Po vybalení a připravení postele na spaní, jsme se šli navečeřet, po té někteří jedinci vyzkoušeli novou hru, kterou přivezl Smajlík. V sobotu ráno po budíčku, tedy dopoledne, jsme se šli nasnídat, někteří byli však překvapení, že se snídá venku, nic lepšího nemohlo být, dobrá snídaně na čerstvém vzduchu, se zpíváním ptáčků a se sluníčkem v zádech, skvělý start do nového dne. Po snídani, jsme si zahráli řadu her. Čas nám letěl a nastal čas obědu. Po obědě, jsme se vydali na vyhlídku z rotavských Varhanů. Cestou, jsme sbírali pryskyřici na večerní oheň. Když, jsme dorazili na naší základnu, Mates se pustil do rozdělávání ohně, na kterém jsme si opekli pár buřtíků a párků, ohýnek nám vydržel až do nočních hodin, kdy se přinesla kytara, a začalo se hrát. Nastala chvíle večerky, všichni zalezli do svých pelíšků a mlčky rychle usnuli. V neděli po budíčku, jsme se šli opět nasnídat ven, kde nás po chvilce přijela navštívit Eržika. Po snídani jsme se všichni pustili do úklidů a balení. Odpoledne jsme šli volným tempem na vlak, který nás odvezl až do Sokolova. Co dodat? Akce se všem líbila. Krásné místo, klid a pohoda kolem nás, vůně lesa byla také krásná a počasí nám také vyšlo, prostě super. Tak zatím ahoj na další akci. Ps: Mějte se a smějte se :o).

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
| Autor: Smajlík | Vydáno dne 25. 05. 2008 | 2119 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: smajlík
Náhodný obrázek
LP 2012 - 153
První týden tábora LP 2012
zobrazení: 1226
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server