Aktualizace stránek provedena 5. října 2023

Poslední aktualizace těchto stránek provedena 5. října 2023. Od tohoto data zde nebudou přibývat žádné příspěvky, fotky, akce, články...

Zprávy a zprávičky z akcí

Úžasná hrací Klubovka

Jak jsem slíbil, tak jsem splnil. V období vánočních prázdnin jsem svolal jednu mimořádnou – hrací Klubovku. Vzhledem k tomu, že se někteří členové i v návštěvní knize dotazovali, jestli opravdu bude, čekal jsem docela zájem a ani jsem se moc nezmýlil. Klubovku jsem svolal na čtvrtek 29. prosince 2011.

  Měl jsem ten den trošku hoňku. Kromě mnoha práce ve školní síti jsem chtěl ještě připravit plakátky a k nim i přihlášky na jarní prázdniny 2012. Také jsem chtěl tento den rozdávat „znovupřihlášky“ do oddílu na další kalendářní rok. Tak jsem od práce odskakoval k tvorbě těchto dokumentů, abych to všechno stihl. Pomalu se blížilo půl čtvrté – čas, kdy tato Herní klubovka začínala.
  Jako první se mi ozvala Mirča, která mi v 15:30 volala, ale já ji viděl i z okna, tak jsem na ni mával. Omlouvala se, že přišla později, ale bylo to včas, vždyť ve škole (kde máme klubovnu) byla už v 15:31. No a pak už to šlo ráz naráz. Pomalu jsme s Mirčou nestíhali chodit otevřít a vítat se…
  Nějakou dobu jsme byli jen v kabinetě a tam si povídali a smáli se. Říkali jsme si, co kdo dostal k Vánocům za dárky a překvapení a o plánech na zbytek prázdnin. Pak jsme se přesunuli do Klubovny, kde zábava pokračovala. Hráli jsme hry, které nám (oddílu) nadělil Ježíšek. Začali jsme „Umí prase lítat“, které jsme sice hráli už s „přespalničkovými“ po vánoční besídce, ale třeba takový Gufi tuto hru neznal a nehrál, protože s námi nepřespával v klubovně. Myslel jsem si, že hru vyhraje, protože největší odborník na zvířata je on, ale protože v té hře jde i o rychlost, tak musím skromně podotknout, že jsem první místo zabral já a o pouhé dva bodíky za mnou byla Mirča.
  Jako druhou hru jsme vyndali a také rozbalili „Salát“. Nebo tak nějak se jmenovala. Nejprve jsme přečetli návod a moc úplně jasné to některým nebylo. Ale ono se to při hře „vystříbří“… :o) A také jo. Byla to docela legrace. Zvláště když někdo udělal chybu, nikdo si toho nevšiml a daný hříšník chvíli přemýšlel a pak řekl:“Vlastně rajče ne… :o)))!“ Byla to fakt prča. Několikrát se hromádky přesouvali, až byl znám vítěz. No nechci se chlubit… A tak vám nenapíšu, kdo byl absolutní vítěz. :o)
  Ještě jsme si tak nezávazně povídali, rozdal jsem přihlášky a letáčky k jarním prázdninám a "znovupřihlášky" na rok 2012 - no a dvě hodiny této Klubovky byli pryč. Tak jsme se rozloučili a pomalu odcházeli. Byla to fakt dost dobrá Klubovka. :o) Škoda, že někteří nemohli přijít. Jistě by se také pobavili. :o) Tak se těšíme na té další – již v roce 2012.

| Autor: Matěj | Vydáno dne 31. 12. 2011 | 2902 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
JP 2017 - Šmudla #2 - 71
JP 2017 - Šmudla #2
zobrazení: 1006
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server