Aktualizace stránek provedena v pátek 27. dubna 2018

Zprávy a zprávičky z akcí

Letní tábor 2012

V sobotu jsme cestovali něco kolem 10hodin…děsně dlouhá doba fakt... lidi ve vlaku se střídali a my tam pořád seděli… Když jsme konečně došli do tábora, tak jsem byla zmatená z našeho „tábořiště“, nevěděla jsem, jestli se mi tam líbí nebo ne, jestli tam těch 14 dní v pohodě zvládneme. Nakonec jsme to, myslím, zvládli krásně a líbilo se mi tam, tak snad i ostatním. Celkem obtížné a pro mě ne úplně super dny (myšlenky na útěk byly celkem časté) byly první 4, protože voda se musela nosit od pumpy, což v případě WC opravdu nebylo ono. Pak se ale malilinkaté čerpadýlko postaralo o to, že se můj pohled na chatu otočil o…no o hodně stupňů :o).

Hráli jsme fajn hry, děti asi nejvíc zaujala TRANSFÚZE, ale taky jsme hráli na uprchlíky, hodně her s různými lístečky, blátivou ringo cestu a hodně to letos převažovaly deskovky, nebo spíš karetní hry. Matěj pro nás připravil i noční minidobrodrůžo, při kterém jsem se nejvíc bála samozřejmě já :o(.
  Koupali jsme se v blátivém potoce, u splavu, v zeleném rybníku, ale i v Brněnském bazénu! No jo, Brno!! To bylo tak, že jsme museli vstávat brzo….no oproti poslednímu dni vlastně ne tak brzo…a mastili jsme na bus a vlak a do Brna. V Brně jsem ještě nikdy nebyla, tak se mi tam docela líbilo. Prý tam bývá socha nějakého brněnského draka, ale ta tam nebyla :o(, pak jsme viděli výstavu pískových soch a taky jsme byli na hradě, v kasematech, jakože ve vězení… Matěj nás tam nechal jít samotný, ale zvládli jsme to a nikoho si tam nenechali, bylo to hezké. Děti samozřejmě největší zážitek z výletu měli z bazénu. Tam jsme byli asi 2 hodiny (ta čistota zase na týden stačí :o)), pak nákup a zase vlak a cesta na chatu.
  Za sebe si myslím, že se tábor povedl, sešla se dobrá parta lidí, která uměla fungovat dohromady, nebyly žádné problémy a určitě i složení lidí přispělo k tomu, že se mi nakonec tábor moc líbil.
  Snad už, až pojedeme na další akci, budou děti dovyvinuté, když to svoje „Já mám hlad“ svalovali na to, že jsou ve vývinu. :o) Fakt si teď užívám toho, že nemusím každou hodinu krmit osmihlavou saň :o).
  Závěrem bych chtěla poděkovat Matějovi, Myšákovi, Goofymu, Skřítkovi, Naty, Baravě, Kláře, Petře a Terezce za fajn tábor, byli jste skvělí :-*

| Autor: Mischel | Vydáno dne 25. 08. 2012 | 1686 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
Povrly 2010 - 13
Povrly 2010 - fotky z MT
zobrazení: 1103
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server