Aktualizace stránek provedena 6. 6. 2023
Zprávy a zprávičky z akcí

Čaj o páté 9. listopadu 2012

Jen malé shrnutí trošku zvláštní, atypické páteční Klubovky. Chtěl jsem udělat něco netradičního, nového, co jsme ještě nedělali. Nedalo to ani moc přemýšlení a nápad byl na světě. Čajů mám slušnou zásobu, donést nějakou tu vyrobenou kuchen-buchtu-kůkís by také nebyl problém, tak bylo rozhodnuto.

  Na poslední chvíli jsem z nulové schůzky (ten den nebyla v plánu ani Klubovka) do seznamu tedy zařadil páteční „Čaj o páté“. Sešli jsme se klasicky ve čtyři hodiny odpoledne v počtu dvanácti rozhněvaných mužů. Dělám si legraci. :o) Jednak to nebyli jen muži, ale hlavně jsme nebyli rozhněvaní. Ba naopak! Vtip a legrace nás chytly už při příchodu ke klubovně.
  Po oddílovém pokřiku jsme si hned začali vybírat, kdo si dá jaký čaj. Sice někteří remcali, že ještě není pět, ale příprava přeci také něco zabere. Nakonec měl každý vybráno a začali jsme vařit vodu. Mezitím jsem zahrál naprosto úžasnou scénku s polystyrenovými crackry, kde hlavní herecké obsazení zaujala Petra. :o) Také jsme vytáhli několik her, kterými jsme si „Čaj o páté“ zpestřili.
  Nakonec přišla na řadu kuchen-buchta-kůkís. Doufám, že alespoň trošku splnila svůj účel. Mezitím se doplňovaly hrnečky různými čaji podle chuti. Ani se to nezdálo, a i když hodiny tentokráte na stěně nevisely, čas utekl velmi rychle. Než jsme se nadáli dvě a půl hodiny byly za námi a my se museli pomalu začít balit. Rychle jsme tedy poklidili a klubovnu opustili. Ještě rozloučení a tradá domů.
  Děkuji všem zúčastněným, že přišli. Doufám, že jste se bavili. A ještě chci poděkovat i Rajčeti (její mamce), která hrnečky kdysi přinesla a díky nim jsme mohli popíjet. :o)

| Autor: Matěj | Vydáno dne 10. 11. 2012 | 2770 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Náhodný obrázek
Itálie 2019 - 312
Itálie 2019
zobrazení: 515
známka: 0
Přihlášení / Registrace

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server